7 dni w tygodniu

Na nic nie masz czasu? Wci??? nowe obowi?zki nie pozwalaj? odetchn?? ? Brak czasu na umycie w??asnego auta? Spokojnie! Do nas mo??esz przyjecha? nawet w niedziel?. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas.
 

Jeste??my jedn? z niewielu [jak nie jedyn?] myjni? r?czn? we Wroc??awiu, która czynna jest równie?? w niedziel? [pracujemy: PON-SOB 8-19 a w NIEDZIEL? 9-18]. Taki dzie?? jak niedziela czasami jest jedynym dniem wolnym, gdzie mo??emy sobie spokojnie pozwoli? na zadbanie o swój pojazd. Dlatego zapraszamy serdecznie równie?? w niedziel?. BO CZYSTE AUTO TO ?WIADECTWO KIEROWCY!

 

Pracujemy 7dni
w tygodniu
Na nic nie masz czasu? Wciąż nowe obowiązki nie pozwalają odetchnąć? Brak czasu na umycie własnego auta? Spokojnie! Do nas możesz przyjechać nawet w niedzielę. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas.
Zrób to sam
za 50 pln!
Wiesz, że o swoje auto zadbasz najlepiej! W naszej myjni masz taką możliwość. Przyjedź do nas i sam posprzątaj w swoim samochodzie! Wypożycz odkurzacz KARCHER Puzi 1000 doskonały do prania tapicerki, dywanów i wykładzin.
MAX Partner
karta klubowa
Jesteś zadowolony z naszych usług? Zawsze chętnie wracasz do naszej myjni? Zostań naszym stałym klientem! Zdobądź kartę MAX Patner Club, korzystaj z promocji i ciesz się rabatami przy każdej usłudze.