MAX Partner

Prowadzimy program partnerski dla stałych klientów:
Każdy z klientów myjący regularnie pojazd może otrzymać plastikową kartę partnera upoważniającą do rabatu na wszystkie usługi  naszej myjni dla każdego pojazdu którym przyjedzie !

Regulamin.

1. Karta partnerska MAX MYJNIA obowiązuje na terenie myjni ręcznej przy ul. Muchoborskiej 9 we Wrocławiu.

2. Karta partnerska upoważnia do rabatu na wszystkie usługi oferowane na terenie myjni: a] mycie pojazdów, b] wypożyczalnia sprzętu piorącego.

3. Okres obowiązywania rabatu umieszczony jest na karcie.

4. Każda wydana karta przypisana jest Klientowi. MAX MYJNIA umożliwia przekazywanie karty osobom bliskim, gwarantując utrzymanie stałego rabatu.

5. Decyzję o wydaniu karty MAX MYJNIA podejmuje właściciel lub personel upoważniony.

6. Wzór karty:


 

Pracujemy 6dni
w tygodniu
Na nic nie masz czasu? Wciąż nowe obowiązki nie pozwalają odetchnąć? Brak czasu na umycie własnego auta? Spokojnie! Do nas możesz przyjechać nawet w niedzielę. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas.
Zrób to sam
za 50 pln!
Wiesz, że o swoje auto zadbasz najlepiej! W naszej myjni masz taką możliwość. Przyjedź do nas i sam posprzątaj w swoim samochodzie! Wypożycz odkurzacz KARCHER Puzi 1000 doskonały do prania tapicerki, dywanów i wykładzin.
MAX Partner
karta klubowa
Jesteś zadowolony z naszych usług? Zawsze chętnie wracasz do naszej myjni? Zostań naszym stałym klientem! Zdobądź kartę MAX Patner Club, korzystaj z promocji i ciesz się rabatami przy każdej usłudze.